کاربران رکوردشکن دیوار

از ۱۴ هزار نردبان تا ۲۶ هزار آگهی شخصی؛نگاهی به کاربرانی که فعالیت رکوردشکن در دیوار دارند

0

از میان ۲۱ میلیون و ۸۰۰ هزار کاربر آگهی‌گذار در دیوار، فقط یکی از آنها در بازه یک ساله ۱۴۰۱، بیش از ۲۶ هزار آگهی منتشر کرده است. این کاربر که همه آگهی‌های خود را خارج از تمام پنل‌های کسب و کاری و در دسته «املاک» منتشر کرده‌است، رکورددار انتشار آگهی در میان کاربران معمولی دیوار است.

البته رتبه دوم بیشترین آگهی کاربران معمولی را کاربری با ۲۱ هزار آگهی به خود اختصاص داده که موضوع آن هم فروش دام و طیور بوده است. این عددها نشان می‌دهد که ایرانیان تا چه اندازه از دیوار در راستای بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده می‌کنند. با این وجود اما از آنجایی که انتشار آگهی لزوما به معنای بازدید از آگهی نیست، کاربران دیوار برای بازدید بیشتر آگهی‌هایشان و گرفتن بازخوردهای بیشتر تلاش می‌کنند.

هرچه آگهی در معرض دید افراد بیشتری قرار بگیرد، امکان برقراری ارتباط بین کاربران بیشتر شده و احتمال خرید کالا یا دریافت خدمات به همان نسبت بالا می‌رود.

در همین راستا دیوار برای کمک به کاربران برای بالا رفتن بازدید آگهی‌هایشان، خدماتی از جمله «نردبان»، «فوری» و «تمدید» در نظر گرفته است. تمدید آگهی همان‌طور که از نام آن پیداست، باعث می‌شود که آگهی برای یک ماه دیگر روی دیوار نمایش داده شود. اما دو آپشن دیگر «نردبان» و «فوری» با اقبال جدی کاربران دیوار مواجه شده‌اند.

 

از نردبان تا فوری

کاربران دیوار با خرید امکان «فوری» آگهی را به مدت سه روز با برچسب فوری در دیوار نمایش می‌دهند و از آن جهت که از نظر ظاهری هم آگهی‌هایی که برچسب فوری خورده‌اند با آگهی‌های دیگر متفاوت هستند، بیشتر به چشم می‌آیند. خرید گزینه نردبان هم باعث می‌شود که آگهی تا زمان ثبت آگهی‌های تازه‌تر یا نردبان یک آگهی از سوی کاربران دیگر، در صدر آگهی‌های همان شهر و دسته‌بندی نمایش داده شود و بر همین اساس منجر به افزایش بازدید آگهی می‌شود. اقبال کاربران به این امکانات بسیار بالاست؛ تا آنجا که یک کاربر که در شهر تهران پنل فروشگاهی داشته، بیش از ۱۴ هزار «نردبان» برای آگهی‌های فروش موبایل و تبلت خریده است. البته برچسب فوری هم اگرچه به اندازی نردبان آمار خرید بالایی ندارد اما خرید بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ برچسب فوری برای آگهی‌های فروش فرش از سوی یک کاربر پنل فروشگاهی در شهر مشهد، نشان می‌دهد که این امکان هم از سوی کاربران زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
دیوار البته برای کمک بیشتر به کاربران خود، گزینه‌های ترکیبی مانند «تمدید و نردبان» یا «نردبان و فوری» هم برای آنها قرار داده تا با خرید این گزینه‌های ترکیبی به بازدید بیشتر آگهی‌شان کمک کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.