امکان «ارسال رزومه» به سرویس استخدام دیوار افزوده شد

7

استخدام نیروی تازه‌نفس و متخصص، یکی از مهم‌ترین چالش‌هایی است که همه مدیران و کارفرمایان با آن مواجه هستند. همانطور که می‌دانید، استخدام نیروی مطلوب به‌راحتی می‌تواند پیشرفت هر کسب‌وکاری را چندین برابر کند. البته نمی‌توان انکار کرد که فرآیند استخدام و نیرویابی، معمولاً پرهزینه و وقت‌گیر است و به همین دلیل، استفاده از سرویس استخدام دیوار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
سایت دیوار یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌ها برای استخدام است و در یک سال گذشته، ۲ میلیون آگهی استخدامی در آن منتشر است؛ از سوی دیگر، دیوار در بازه یک‌ساله اخیر، بیش از ۸ میلیون کارجوی فعال داشته و از این منظر، فرصتی جذاب را در اختیار کارفرمایان قرار داده است.
سایت دیوار به‌تازگی قابلیت جدیدی به نام «ارسال رزومه» را به سرویس استخدام اضافه کرده است که سرعت و کیفیت فرآیند کاریابی و استخدام را به طرز چشمگیری افزایش می‌دهد. برای آشنایی با امکان ارسال رزومه و مزایای آن، با ما همراه باشید.

امکان ارسال رزومه چگونه کار می‌کند؟

پیش از این در فرآیند استخدام سایت دیوار، کارجویان ابتدا آگهی‌های استخدامی را مشاهده می‌کردند و بعد با کمک سرویس تماس یا چت، با کارفرما ارتباط برقرار می‌کردند.
اکنون به کمک امکان ارسال رزومه، کارجویان فرم آنلاینِ استخدام را پر کرده و مشخصات، سوابق کاری و مهارت‌های خود را ثبت می‌کنند. این فرم‌ها به دست کارفرمایان می‌رسند و آن‌ها می‌توانند از میان چندین کارجوی مشتاق، بهترین گزینه را انتخاب کنند.
این امکان، به‌ویژه در هنگام استخدام‌ برای موقعیت‌های شغلی پرطرفدار، به کمک کارفرما می‌آید تا علاوه بر صرفه‌جویی در زمان، مرحله تصمیم‌گیری و انتخاب مطلوب‌ترین گزینه را آسانتر پیش ببرد.

مزایای امکان ارسال رزومه برای کارفرمایان

به کمک امکان ارسال رزومه در سرویس استخدام دیوار،

 • زمان بررسی رزومه‌های ارسالی کاهش می‌یابد و با صرف وقت کمتر، مناسب‌ترین کارجو شناسایی می‌شود.
 • هزینه‌های تماس تلفنی با کارجویان برای بررسی رزومه آن‌ها، کاهش می‌یابد.
 • فرایند بررسی رزومه‌های پرتعداد ارسالی آسان‌تر می‌شود.
 • تعامل با کارجویان دقیق‌تر خواهد شد و اطلاعات کاملی از سابقه آن‌ها ثبت می‌شود.

چطور می‌توانیم سرویس ارسال رزومه را فعال کنیم؟

تفاوتی ندارد که در حال ثبت آگهی شخصی باشید یا آگهی پنلی، در هر صورت کافی است قبل از ثبت نهایی، تیک قسمت «ارسال رزومه فعال شود» را بزنید.

استفاده از امکان ارسال رزومه برای کارفرماها
در نظر داشته باشید که در حال حاضر، این امکان به‌صورت آزمایشی در تهران و برای دسته‌بندی‌های اداری و مدیریت، صنعتی و فنی مهندسی، بازاریابی و فروش، رایانه و فناوری اطلاعات فعال است؛ اما به‌زودی برای سایر استان‌ها و دسته‌بندی‌های شغلی نیز فعال خواهد شد.

مزایای امکان ارسال رزومه برای کارجویان

امکان جدید سرویس استخدام دیوار، خیال کارجو را از چند جهت راحت می‌کند:

 • ارائه اطلاعات کامل و شفاف درباره مهارت‌ها و سابقه کار، شانس به‌دست آوردن شغل را افزایش می‌دهد.
 • امکان ارسال رزومه، مانند تمام خدمات سرویس استخدام دیوار برای کارجو، کاملا رایگان است.
 • فرایند فرستادن رزومه بسیار سریع انجام می‌شود چون اطلاعات کارجو پس از اولین اقدام برای تکمیل فرم مشخصات، در دیوار ذخیره می‌شود و لازم نیست هربار برای ثبت اطلاعات اقدام کند؛ البته امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.
 • وجود یک فرم تکمیل‌شده از اطلاعات کارجو، این امکان را ایجاد می‌کند که به‌صورت همزمان برای چندین شغل رزومه بفرستد و راحت‌تر وارد فرایند کاریابی شود.
 • کارجو با تکمیل دقیق و ارسال فرم ارسال رزومه، به گفتگوی تلفنی یا چت با کارفرمایان (آگهی‌گذاران) متعدد نیازی ندارد و فرایند کاریابی بسیار آسان، سریع و بدون هزینه پیش می‌رود.

ارسال رزومه کارجو در سرویس استخدام دیوار

 

درباره مزایای استخدام آنلاین بیشتر بدانید

امکان ارسال رزومه سرویس استخدام دیوار، سرعت و کیفیت فرآیند استخدام را بهبود می‌بخشد و از این طریق، به رشد و رونق کسب‌وکار شما کمک می‌کند.


 

7 نظرات
 1. امید می‌گوید

  سلام وقت بخیر و خدا قوت
  برنامه عالی هست اگه باز هم تلاش کنید راه های جدیدی برای کار پیدا کنید.

  1. امید جهش می‌گوید

   خیلی خوب شد اگر اینگونه پیش برود چون بیشتر کارجویان شکار ،شرکت های کاریابی میشدند واصلأ با کارفرما مقابل نشده کارهم حاصل نمی‌کردند. برای عقد قرارداد هم پول ? گزافی میپرداختن..
   این یه جفا برای ملت کارجوی ایران بودش واقعا دست تون درد نکنه …

 2. محسن می‌گوید

  باسلام بسیار عالی

 3. نازنین جوان می‌گوید

  دور کاری

 4. فرح رستمی می‌گوید

  خدارو شکر امیدوارم عالی باشه

 5. امیرالله نوید می‌گوید

  برنامه خوبی است، اما یک تعداد بنام دفتر کار یابی دست به کلاهبرداری میزند و خصوصاً به اتباع همکاری نمی کند.
  با فریب پول هایشان را از جیب شان می دزد ات، لطفاً چنین اشخاص را شناسائی نموده از سایت تان اخراج نمائید

 6. مهدی قاضی می‌گوید

  سلام الان بایداگهی روزمه خودم روبرای شمابفرستم بزرگوار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.